DLAB SP-UV1100 Spektrofotometre Cihazı 190-1100nm Tungsten ve Deuterium Lambalı(YAZILIM DAHİL)
198.905,87 TL
Kategori
Marka
Stok Kodu
SP-UV1100-1
Fiyat
24.063,19 TL den başlayan taksitlerle!
Stok Sorunuz
Ürün Paylaş :
  • 200 grup veri ve 200 standart eğri kaydedebilir
  • Ani bir elektrik kesintisinden sonra bile veriler geri yüklenebilir
  • Sistemi kalibre etmek için dalga boyu otomatik olarak ayarlanır
  • 190 ile 1100 nm arasında dalga boyu aralığı
  • Tungsten ve Deuterium lambaları arasında otomatik geçiş
  • Sistem, tüm işlevleri bağımsız modda çalıştırabilecek şekilde tam donanımlıdır
  • 5–100mm yol uzunluğuna sahip küvetleri barındırabilecek geniş numune alanı, isteğe bağlı tutucularla birlikte
  • Geniş bir aksesuar yelpazesi mevcuttur
SET İçeriği:
  • Ölçüm Cihazı: SP-UV1100
  • Işık Kaynakları: Tungsten ve Deuterium lambalar (Önceden takılmış)
  • Küvetler: 4 adet cam kare küvet ve 2 adet kuvars kare küvet
  • Piller: 4 adet 1.5 V AAA alkalin pil (Önceden takılmış)
  • Kullanım Kılavuzu: Detaylı kullanım kılavuzu
    dlab-spektrofotometre-uv
Optik Sistem Tek Işın (Single Beam) Işık Kaynağı Tungsten lamba & Deuterium lamba
Spektral Bant Genişliği 2.0nm Dalga Boyu Aralığı 190-1100nm
Dalga Boyu Doğruluğu ±0.5nm Dalga Boyu Tekrarlanabilirlik ≤0.3nm
Fotometrik Aralık -0.3 - 3.0 A, 0 - 200%T Fotometrik Doğruluk ±0.002 A @ 0.5 A, ±0.004 A @ 1.0 A, ±0.3%T @ 100%T
Fotometrik Tekrarlanabilirlik ≤0.001 A @ 0.5 A, ≤0.002 A @ 1.0 A, ≤0.15%T @ 100%T Stabilite ≤0.002 A/h @ 500 nm (2 saat ön ısıtma sonrası)
Yabancı Işık ≤0.05%T @ 220 & 360nm Numune Bölmesi 4 pozisyonlu, 10mm küvet yolu
Ekran LCD Çıkış USB Port & Paralel Port (Yazıcı)
Güç Gereksinimleri 110/220VAC, 50/60Hz, 120W Boyutlar [L×W×H] 490×360×210mm