Şartlar & Koşullar

Satış işlemi yalnızca 18 yaşından büyük ve Türkiye de ikamet eden kişilere yapılır.

Satışı yapılan tüm ürünlere yasal oranlarda KDV ilave edilmektedir. Vergi hariç satış yapılmaz.

Üye, bilgilerini eksiksiz ve hatasız girilmelidir. Teslimat için sabit telefon numarası girilmesi zorunludur.

Ürün açıklaması, adı, fiyatı, resmi vs. her türlü içerikte oluşabilecek hatalarından dolayı mağazamız sorumlu tutulamaz.

Mağazamızda satılan tüm ürün fiyatlarını serbest ekonomi kuralları gereği mağazamız belirler. Etiket fiyatı, satış fiyatı ve indirimli fiyat buna dahildir. Müşteri, ürün üreticisi, ithalatçısı veya dağıtıcısı dahil hiç kimse fiyatı değiştirmemiz konusunda bizi zorlama yetkisi yoktur. Yazım hataları istisnadır.

Satıştaki bazı ürünlerde stoklu çalışılmamasından dolayı mağazamız sipariş verilen ürünlerin tümünün temininden sorumlu değildir. Temin edilemeyen ürün olduğunda müşteriye en kısa sürede bilgi verilerek en uygun seçenekler iletilir. Müşteri dilediğini seçmekte özgürdür.

Mağazamız sattığı her hangi bir ürünü iade şartları sayfasında belirtilen durumlarda iade alma garantisi verir.

Mağazamız tarafından tahsil edilen tüm ücretler ilgili bölümlerde müşterinin görebileceği şekilde açıkça görüntülenir. Bu fiyatlara sonradan itiraz edilemez.

Mağazamız müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmak için yoğun çaba harcamaktadır. Mağazamızı zarara uğratmaya yönelik ve genel ticaret kuralları çerçevesinde olmayan müşteri talepleri hariç tüm şikayet ve istekleriniz dikkatle incelenerek ivedi sonuçlandırılmaya çalışılmaktadır.

Mağazamıza verilen siparişler, bir dizi güvenlik tedbirinden geçtikten sonra müşteriye gönderilir. Mağaza yöneticilerimizin bu işlemler esnasında müşteriden bazı ek bilgiler talep edebilir. Talep edilen bilgiler sizin güvenliğiniz içindir. Müşteri bu talepleri karşılamakla yükümlüdür. Banka veya yöneticilerimiz tarafından güvenli görülmeyen yada kuşku uyandıran siparişler gönderilmez.

Teslimatlar yalnızca mağazamız tarafından belirlenen kargo şirketleri veya kendi dağıtım ağımız ile kimlik kontrolü yapılarak teslim edilir. Sipariş edilen paket teslim alınırken mutlaka kontrol edilmeli hasarlı veya hatalı paketler teslim alınmamalıdır. Paket teslim alındığı anda siparişiniz kargo yetkilisi tarafından eksiksiz ve sağlam olarak teslim edilmiş sayılacaktır.