Teslimat Bilgileri

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri ertesi gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Stoklarımızda bulundurmadığımız veya temini zaman alan ürünler için kargoya teslim süresi 2 - 5 iş günü sürebilir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilmektedir.

Stoklarımız tedarikçi firmalarımızın stokları ile orantılıdır. İthal ürünlerimiz genellikle siparişe göre stoka dahil edildiğinden kargoya teslim süresi 2 - 5 iş günü sürebilir.

Cuma günü vermiş olduğunuz siparişler Pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir.

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde (09.00 - 17.00 saatleri arasında) bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.

Ürün hasarlı ise; hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda telefon ile 0 212 216 69 58 iletişim hattına ya da info@derilkim.com e-posta adresine bildiriniz.